07.10.2017 23:14
Dnes obě holky naprosto famózně zatančily na Slavnostech Holovouských Malináčů. Vystoupení se publiku moc líbilo, sklidily jsme obrovskou dávku potlesku, jen mě mrzí nedostatek fotodokumentace z této akce.

Neoficiální závody s konzultací s Alexandrou Creusot

22.09.2017 23:10
Dnes jsme zavítaly do Jenštejna, kde se konaly neoficiální dogdancingové závody s následnou konzultací od Alexandry. Obě holky skončily ve svých kategoriích na 4. místě a nejpoučnější pro nás byly užitečné rady a komentáře, které jsme po předvedení našich sestav dostaly.

Vodní závody Heroltice

15.09.2017 23:05
Na tento víkend jsme se s kníračí partou vypravily na závody do Heroltic. Počasí nám sice vůbec nepřálo, ale i tak jsme si to užily. Jenny si ve skocích vyskákala 6. místo a zkusily jsme i doprovodné soutěže v řece, které jsme si také s úsměvem užily.

Růženka 5 let

31.08.2017 23:04
Dnes oslavila Růženka 5. narozeniny.

Dětský den Tůně u Nechanic a Sjezd rodáků a přátel Holovousy

26.08.2017 22:05
Dnešek byl velmi nabitým dnem. Nejprve jsem se vydala s Jenny na dětský den do Tůně u Nechanic, kde jsme dětem i dospělým po kovbojsku zatančily. V 16 hodin nás čekalo ještě společné vystoupení na Sjezdu rodáků naší obce, kde si obě holky zatančily zase spolu. Vystoupení se moc líbila a my budeme...

Hruboskalský canicross

20.08.2017 21:27
Tuto neděli jsme se s Carrie rozhodly zkusit canicrossové závody. Trasu 2,5 km jsme zdolaly za 14,56 min a skončily na 21. místě z 29 závodnic. Byla to pro nás velice pěkná zkušenost a určitě jsme neběžely naposledy.

Tábor dogdancing a dogfrisbee Dvůr Králové nad Labem

18.08.2017 21:22
14. 8. jsme odjely na výcvikový tábor pod vedením Aleny Smolíkové a Lucie Schönové. Celý týden jsme poctivě trénovaly a učily se novým trikům, které byly hodnotně oceněny na táborových závodech, kde si Carrie v dogdancingu vytančila 1. místo a Jenny v dogfrisbee doběhla na 6. místo.

Holovouský Pohár

23.07.2017 21:14
V neděli, 23. 7. 2017 jsem zorganizovala již 3. ročník dogdancingových závodů Holovouský Pohár. Sešlo se přesně 20 závodních týmů. Carrie startovala v kategorii JUNIORŮ, kterou vyhrála a získala 1. místo.  Jenny se v katerogii POKROČILÝCH umístila na místě pátém.  Společně jsme pak jestě...

Vystoupení na dětském dni v Butovsi

01.07.2017 23:18
Dnes jsme se s Jenny zúčastnily dětského dne v Butovsi. Za zvuků mašinky jsme nejdříve projely naši dogdancingovou sestavu a poté si samy děti mohly s Jenny zkusit pár tanečních kousků a zahrát si hry.

Vystoupení pro MŠ Třebnouševes

29.06.2017 23:16
Dnes jsme se s Jenny přijely rozloučit s předškoláčky a popřát jim úspěšný start do školních lavic. Foto ilustrační.